logo


Main Image

Miasto położone jest w północno-wschodniej części województwa lubuskiego, na prawobrzeżnej ziemi nadnoteckiej, nad jeziorami: Klasztornym Górnym, Dolnym Jeziorem oraz Młyńskim, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego.

 


Druga edycja SCOTT MTB Challenge to kultowe Strzelce Krajeńskie, kolebka wielu wspaniałych zawodników i miejscowość o bogatej kolarskiej tradycji.

To stąd pochodzą Darek i Mariusz Gil, Rafał Chmiel, czy Michał Paluta. Organizatorem tej edycji jest Stowarzyszenie FSD Sport, co gwarantuje wysoki poziom sportowy jak i organizacyjny samej imprezy.

Zapisujcie tę datę w kalendarzach i do zobaczenia w Maju.

Trasa wyścigu

Trasa: Na każdym dystansie start honorowy do wyjazdu ze stadionu, następnie po wjeździe na drogę asfaltową nastąpi start ostry. Dalej drogi polne i szutrowe. Poziom techniczny: trasa średnio trudna ***/5

Bufety na dystansie Classic – 1 na trasie + meta, na dystansie Pro – 2 na trasie + meta Dystans FUN – 12.5 km. Dojazd do wjazdu na główną pętle i powrót po tej samej trasie.

Dystans CLASSIC – 31 km, dojazd do pętli + 1 runda Dystans PRO – 51 km, dojazd do pętli + 2 rundy

Organizator

Main Image
Organizatorem tej edycji jest Stowarzyszenie FSD Sport, co gwarantuje wysoki poziom sportowy jak i organizacyjny samej imprezy.

Stowarzyszenie FSD Sport Strzelce Krajeńskie
nr konta: 68 2030 0045 1110 0000 0406 1920

Copyright © 2019 Scott-Challenge.pl