logo

‼️ Scott MTB Challenge – Sezon 2020 ‼️

Wiemy, że się niecierpliwicie, żeby poznać wszystkie lokalizacje z kalendarza MTB 2020, ale jeszcze chwila.
Zaraz po naszym finale SCOTT MTB Challenge – IX edycja Międzychód FINAŁ będziemy prezentować po kolei miejscowości, które będą gościć w przyszłym roku SCOTT MTB Challenge.

Scott MTB Challenge – wyścigi Sezon 2019

  • Wrzesień 22, 2019

SCOTT MTB Challenge – Międzychód

Wielki FINAŁ SCOTT MTB Challenge odbył się w Międzychodzie, a dokładnie we wsi Mokrzec, gdzie zlokalizowana została linia startu i mety zawodów. Maraton, tak jak w zeszłym roku miał charakter charytatywny..

  • Wrzesień 08, 2019

SCOTT MTB Challenge – Cybinka

Wrzesień rozpoczęliśmy wyścigiem w Cybince. To miasteczko już nie raz w swojej historii gościło kolarzy MTB. Przepiękne tereny i trasy gwarantują świetną zabawę.

  • Sierpień 18, 2019

SCOTT MTB Challenge – Santok

Trasa wyścigu zlokalizowana na terenie Puszczy Gorzowskiej na której znajdą się liczne single i urokliwe wąwozy. Trasa dla dystansu Classic to jedna pętla o długości 25 km, dystans PRO dwie pętle w sumie 50 km.

  • Sierpień 04, 2019

SCOTT MTB Challenge – Police

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do Polic !
Miasto Police miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, siedziba powiatu polickiego i gminy miejsko-wiejskiej Police, miasto satelickie Szczecina, położone nad Odrą i Gunicą na Równinie Wkrzańskiej.

  • Lipiec 28, 2019

SCOTT MTB Challenge – Choszczno

Miasto Choszczno znajduje się w południowej części województwa zachodniopomorskiego. Również w Choszcznie, co roku organizowane są: Supermaraton Szosowy, 2×3 Challenge – Choszczeński Klasyk Szosowy oraz wyścigi MTB i przełajowe.

  • Lipiec 14, 2019

SCOTT MTB Challenge – Lubniewice

Lubniewice – miasto położone jest w środkowej części województwa lubuskiego w powiecie sulęcińskim na terenach o dużej lesistości. Miasto rozłożone jest w wąskim pasie pomiędzy dwoma jeziorami Lubiąż i Krajnik.

  • Czerwiec 16, 2019

SCOTT MTB Challenge – Szczecinek

Start i meta wszystkich trzech dystansów (Fun, Classic i Pro), jak również miasteczko zawodów, znajdują się niemal w samym sercu miasta – przed Centrum Konferencyjnym „Zamek”.

  • Maj 19, 2019

SCOTT MTB Challenge – Strzelce K.

19 maja Strzelce Krajeńskie stały się gospodarzem wyścigu rowerowego SCOTT MTB Challenge. Blisko 300 zawodników stawiło się na linii startu podejmując walkę na jednym z trzech dystansów: PRO – 51 km Classic – 31 km i FUN – 12,5 km.

  • Kwiecień 14, 2019

SCOTT MTB Challenge – Słubice

14 kwietnia, Słubice stały się tymczasową stolicą wyścigów MTB. W ramach rozpoczęcia nowej ligi Scott MTB Challenge odbył się inauguracyjny wyścig rowerowy, do którego przystąpiło ponad 200 zawodników z całego kraju.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz!

Copyright © 2019 Scott-Challenge.pl